trofea i puchary sportowe Łuków pieczątki Łuków gadżety reklamowe Łuków identyfikatory Łuków identyfikatory Łuków strony internetowe Łuków skrzynki grawerowane Łuków zaproszenia Łuków

 

Oferujemy profesjonalne systemy oznaczania przestrzeni biurowych. Projektujemy i wykonujemy tabliczki, oznaczenia, szyldy i plakietki z laminatu, który poddawany jest obróbce laserowej, dzięki której uzyskujemy rewelacyjne efekty.

Dysponujemy szeroką gamą laminatów przenaczonych do montażu wewnątrz budynków, jak i materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, idealnych do wykonywania profesjonalnych szyldów reklamowych, które z całą pewnością przyciągną uwagę klientów.

Wycinamy litery, cyfry, znaki z laminatu (w tym złote i srebrne) i plexi (przezroczysta, mleczna lub kolorowa) przeznaczone do oznaczania domów, drzwi mieszkalnych, klatek schodowych czy wykonywania lica do liter ze sturoduru.

Oferując kompleksowe rozwiązania przedstawiamy ciekawą ofertę dla klientów, którym zależy na presiżu biur i budynków. Oferty hurtowe dla hoteli, pensjonatów, sal weselnych, deweloperów, korporacji i innych podmiotów - zapytania info@p-house.pl

 


Printhouse Paweł Burdon
ul. Partyzantów 4
21-400 Łuków

NIP 8252086577
REGON 060301433
 


tel. 793 49 10 49
info@p-house.pl

godziny otwarcia:
pn-pt 9.00 - 17.00
sobota 9.00 - 13.00


Printhouse - autoryzowany sprzedawca COLOP

 


Flag Counter
Printhouse website
©
Paweł Burdon 2012