trofea i puchary sportowe Łuków pieczątki Łuków gadżety reklamowe Łuków identyfikatory Łuków identyfikatory Łuków strony internetowe Łuków skrzynki grawerowane Łuków zaproszenia Łuków


Firma Printhouse jest otwarta na wszelkie propozycje zawiązania współpracy biznesowej z innymi podmiotami. Stale poszukujemy zarówno nowych dostawców surowców i materiałów do produkcji jak również hurtowych odbiorców naszych produktów (specjalne oferty dla agencji i pośredników).

Oferta dla pośredników
Jeśli chcą Państwo sprzedawać nasze pieczątki, puchary i medale prosimy o kontakt. Opracujemy konkretną ofertę współpracy opartej na obustronnej korzyści. Gwarantujemy krótkie terminy, najwyższą jakość i elastyczne podejście do partnerów biznesowych.

Hurtowa oferta pucharów i medali dla sklepów sportowych, szkół, klubów sportowych i stowarzyszeń
Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych stałą współpracą z profesjonalnie działającym dostawcą. Gwarantujemy dokładne i szybkie realizacje w bardzo korzystnych cenach. Dysponujemy odpowiednio dużym zapasem towaru, dlatego jesteśmy w stanie przygotować nawet bardzo duża ilość pucharów w krótkim czasie.

Oferta stemplarska dla firm, szkół, urzędów, stowarzyszeń i instytucji publicznych
Proponujemy stałą współpracę, która przyniesie Państwu szereg korzyści i udogodnień:
- oferujemy odroczony system rozliczeń
- gwarantujemy błyskawiczną realizację zamówień
- zdalny sposób zamówień via e-mail
- stały kontakt z doświadczonym doradcą

Dysponujemy szerokim asortymentem produktów stemplarskich, a dzięki odpowiednim stanom magazynowym jesteśmy w stanie realizować nawet bardzo rozbudowane zamówienia z cyklu "na wczoraj".


Printhouse Paweł Burdon
ul. Partyzantów 4
21-400 Łuków

NIP 8252086577
REGON 060301433
 


tel. 793 49 10 49
info@p-house.pl

godziny otwarcia:
pn-pt 9.00 - 17.00
sobota 9.00 - 13.00


Printhouse - website 2012-2015

 

 


Flag Counter