trofea i puchary sportowe Łuków pieczątki Łuków gadżety reklamowe Łuków identyfikatory Łuków identyfikatory Łuków strony internetowe Łuków skrzynki grawerowane Łuków zaproszenia Łuków


Printhouse to firma działająca w branży usług dla biznesu i instytucji publicznych. Zajmujemy się głównie produkcją i sprzedażą pieczątek, pucharów sportowych, medali, statuetek szklanych i gadżetów reklamowych

Dokąd zmierzamy?

Printhouse to firma otwarta na nowoczesne rozwiązania i ciekawe inicjatywy. Naszą ambicją jest zadowolenie klientów, z którymi chcemy budować trwałe i stabilne relacje biznesowe. Chcemy rozwijać nasz potencjał i dążyć do nieustannego rozwoju i zwiększenia tempa realizowanych zleceń przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i dobrych cen.

Działamy na terenie:
W dobie szybkich kurierów, poczty elektronicznej i telefonów nie jest dla nas problemem zdalny sposób realizacji zleceń. Przy dobrej koordynacji dziś zamówione przedmioty w kolejnym dniu dotrą w każdy zakątek kraju, niezależnie od wielkości miejscowości docelowej.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Ze względu na charakter naszej działalności, zdecydowana większość naszej oferty skierowana jest do firm i instytucji publicznych - urzędów, szkół, bibliotek czy ośrodków opieki zdrowotnej. Dla klientów indywidualnych proponujemy oryginalne pomysły na prezent z grawerowaną dedykacją. Wykonujemy także grawery na przedmiotach dostarczonych przez klienta.

Jakie wartości są dla nas szczególnie ważne?
Chcemy być zawsze uczciwi wobec klientów i kontrahentów. Dzięki odpwiedniemu podejściu do partnerów, budujemy własny wizerunek i fundamenty pod dalszą działność. Każde zlecenie realizujemy indywidualnie, odpowiednio do potrzeb klienta i w czasie określonym przy podjęciu zlecenia. Kwestią priorytetową obok zadowolenia klienta jest dotrzymywanie terminów i stały kontakt z klientem podczas realizacji projektów.


Printhouse Paweł Burdon
ul. Partyzantów 4
21-400 Łuków

NIP 8252086577
REGON 060301433
 


tel. 793 49 10 49
info@p-house.pl

godziny otwarcia:
pn-pt 9.00 - 17.00
sobota 9.00 - 13.00


Printhouse - website 2012-2015

 

 


Flag Counter